Як контролювати свій індивідуальний пенсійний рахунокіндивідуальний пенсійний рахунок - персоніфікований рахунок учасника пенсійного фонду, який ведеться в системі персоніфікованого обліку у визначеному Законом "Про недержавне пенсійне забезпечення" порядку з метою обліку накопичених на користь учасника пенсійних коштів

Інформація з індивідуального пенсійного рахунку надається Учасникові Фонду у формі виписки, яка складається українською мовою, підписується представником Адміністратора, який має відповідні повноваження та скріплюється печаткою.

Раз на рік Адміністратор зобов'язаний надати виписку Учасникові безоплатно станом на кінець останнього дня попереднього фінансового року. Також безоплатно Учасник може отримати виписку для укладення договору страхування довічної пенсії або договору про виплату пенсії на певний термін. Окрім безкоштовної виписки, Учасник може отримати виписку за плату, згідно з тарифами Адміністратора, впродовж всього фінансового року за станом на будь-яку дату.

У 2009 році Всекраїнський адміністратор пенсійних фондів розробив та запустив сервісний сайт для учасників НПФ www.vseapf.com.ua (розділ "Сервіс для учасників"), на якому реалізована можливість у будь-який час переглядати стан свого ІПР. кожен учасник фонду "Покрова" може зареєструватися на сайті, і після одержання авторизації, переглядати стан свого рахунку в декількох доступних форматах. ВСЕАПФ та КУА "Всесвіт" щодня розраховує вартість одиниці пенсійних внесків (ЧВОПВ).

Реєстрація на сайті:  
  1. Заходимо на сайт www.vseapf.com.ua;
  2. Вибираємо "Сервіс для учасників";
  3. Вибираємо "Реєстрація"
  4. Заповнюємо своїми даними;
  5. Чекаємо підтвердження реєстрації протягом дня на своїй електронній пошті.
 
безкоштовна цілодобова інформаційна лінія 0-800-503-639