Пайовий інвестиційний фонд (ВДПІФ)

                      Інвестиційні сертифікати 
           інституту спільного інвестування "ВСІ"
                    
                                                                                   Звертайтесь по тел 0-800-501-925 
                                                                                  або до регіонального консультанта 

Компанія з управління активами «Всесвіт» продовжує продаж за номінальною вартістю інвестиційних сертифікатів відкритого диверсифікованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ». У перший же день розміщення до фонду було залучено 216 тисяч гривень. На сьогодні продано сертифікатів уже на суму 835 тисяч гривень.
Коментує директор КУА «Всесвіт» Ярослав Савченко: «Поки що ми продовжуємо розміщувати сертифікати за номінальною вартістю, але, судячи з кількості бажаючих їх придбати, вже дуже скоро фонд буде визнаний такими, що відбулися, та сертифікати будуть продаватися вже дорожче - за ринковою вартістю». Розміщення за номінальною вартістю триватиме до затвердження звіту про результати розміщення інвестиційних сертифікатів фонду, згодом - за вартістю чистих активів фонду в розрахунку на один інвестиційний сертифікат.

Обсяг першої емісії фонду становить 50 млн. грн. Мінімальна сума інвестицій складає 1 інвестиційний сертифікат номіналом 1000 грн. Учасниками фонду можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, резиденти та нерезиденти.

«Наші головні цілі при інвестуванні активів ВДПІФ« ВСЕ »- це, перш за все, надійність інвестицій, стабільний рівень прибутковості і максимально можливе зниження її коливань. Забезпечувати це ми будемо за рахунок високого ступеня диверсифікації активів, у тому числі і валютної, а також активного інвестування в інструменти не фондового ринку. Ми розраховуємо на великий інтерес інвесторів до цього фонду. Він управляється командою фахівців з успішним досвідом роботи з портфелями найконсервативніших і чутливих до надійності накопичень інвесторів - НПФ », - прокоментував директор КУА« Всесвіт »Ярослав Савченко.
Всі бажаючі придбати інвестиційні сертифікати фонду можуть зробити це, звернувшись в офіс компанії.

Для тих інвесторів фонду, у яких немає рахунку в цінних паперах, діє спеціальна пільгове пропозицію щодо його відкриття та обслуговування у партнера КУА «Всесвіт» - зберігача ТОВ «Джерело ЛТД».

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 490-38-64, на сайті КУА "Всесвіт" www.vseswit.com.ua