четвер, 10 березня 2011 р.

Рада візьметься за пенсійну реформу з наступного тижня


Проект закону щодо пенсійної реформи може бути розглянутий у першому читанні вже наступного пленарного тижня. Таке переконання висловив депутат від Партії регіонів Олексій Плотніков, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".
"Ми подивимося, можливо, це буде на тому пленарному тижні, який у нас залишилася в березні (з 15 по 18 березня) ... Між першим і другим читанням проходить два тижні, тоді в квітні буде друге читання", - сказав Плотніков.
Як повідомлялося, у проекті Меморандуму про економічну та фінансову політику, узгодженого українською стороною та місією МВФ за результатами її роботи в Києві з 1 по 14 лютого сказано, що реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту.
При цьому ухвалити урядовий пенсійний закон парламент повинен до кінця березня.
Комітет Верховної ради з питань соціальної політики та праці, а також парламентський комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів запропонували Верховній раді відхилити законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", поданий Кабінетом міністрів.


Джерело:


Немає коментарів:

Дописати коментар